OK
kimidaro
 
   

 

رزین ضد چروک ــ100

 

این ماده جهت ضد چروک نمودن  پارچه‌هایی  که از الیاف سلولزی مثل پنبه، ریون ویسکوز و مخلوط پلی‌استر و ویسکوز ساخته می‌شود، استفاده می‌گردد که با توجه به نوع پارچه و الیاف به کار برده شده و خواص تکمیل مورد انتظار میزان مصرف رزین فوق رقمی بین 250 ــ100 گرم بر لیتر را شامل می‌شود. پس از اینکه پارچه از محلول رزین آماده شد عبور داده شده در ماشین‌های استنتر در دمای بین                  100 تا 120 درجه سانتی‌گراد خشک شده، سپس در دمای 150 ــ140 درجه سانتی‌گراد به مدت 2 تا 3     دقیقه فیکسه می‌شود.

 

حلالیت: در آب به هر نسبتی حل می‌گردد.

 

سازگاری با دیگر مواد افزودنی: معمولا با تمام موادی که به عنوان تکمیل پارچه مورد استفاده قرار می‌گیرد مثل (نرمکن‌ها، پرکننده‌ها و کاتالیزورها و ضدآب کننده‌ها و ...) قابلیت امتزاج دارد.

 

خواص پارچه پس از تکمیل با رزین: پارچه چروک نخورده و جمع نمی‌گردد، به پارچه خاصیت الاستیسیته می‌دهد، پایداری در مقابل کلر ندارد و همچنین در مقابل هیدرولیز نیز پایدار نیست. اما در مقابل شستشوی قلیایی ضعیف پایدار است، تغییر رنگ پارچه زمانی که از کاتالیزورهای قوی به همراه رزین استفاده می‌شود، امکان‌پذیر می‌باشد.

 

زمان نگهداری: به مدت 6 ماه در دمای 20 درجه سانتی‌گراد قابل نگهداری است. در ضمن این مدت امکان کدر شدن آن می‌باشد که این موضوع اثر بر روی خواص نهایی محصول نخواهد داشت.

 

بسته‌بندی: بسته‌بندی این محصول در بشکه‌های پلاستیکی 50 کیلوگرمی بوده، اما تغییر بسته‌بندی آن بنا به درخواست مشتری امکان‌پذیر می‌باشد.